FAQ

Tak, posiadamy w swojej ofercie pakiety administrowania stron internetowych. Każdy z nich dopasowaliśmy odpowiednio do zakresu działań podejmowanych przy administrowaniu stron.

Ciężko powiedzieć. Czas jest uzależniony od wielu czynników. Najprostszą stronę jesteśmy w stanie zaprojektować nawet w 1 dzień. Bardziej złożoną (zazwyczaj dla średnich przedsiębiorstw) od tygodnia do miesiąca. Sklepy internetowe od miesiąca w górę do maksymalnie dwóch.

Zawsze przed rozpoczęciem projektu przesyłamy klientowi specjalnie przygotowany brief do uzupełnienia. Znajdują się w nim wszystkie niezbędne informacje, które wymagamy od klienta, aby w nim przedstawił. Plik oczywiście przesyłamy na e-mail. Bazując na informacjach w nim zawartych wiemy, jaka ma być kolorystyka strony, temat, liczba podstron itp.

Nie ma takiej potrzeby – zajmujemy się również copywritingiem. Jeśli masz jednak tekst na stronę to nam prześlij – przyśpieszy to na pewno pracę.

Na pewno wymagamy od klienta dostępności, aby był pod telefonem i w razie pytań chętnie na nie odpowiadał. Ważne jest również, aby śledził postępy projektu oraz wszelkie uwagi i idee kierował na e-mail. Zawsze prosimy też, aby w miarę możliwości przesłać jak najszybciej zdjęcia oraz teksty, które chce aby znalazły się na stronie (jeśli takowe posiada).

Na tą chwilę strony i sklepy tworzymy tylko na WordPress oraz WooCommerce. Prostsze strony piszemy od zera w HTML, CSS i JavaScript

Zawsze prosimy o przesłanie połowy kwoty finalnej w dniu rozpoczęcia projektu. Całą kwotę po jej zakończeniu i akceptacji.

Jak najbardziej. Zawsze przesyłamy klientowi plik tekstowy z wszystkimi danymi potrzebnymi do zalogowania się do systemu, na którym tworzymy strony.

Nie. Wspólnie uznajemy, że projekt jest skończony i gotowy do opublikowania.

Tak, zawsze poświęcamy swój czas na dopasowanie strony lub sklepu do odpowiednich słów kluczowych. Optymalizacja SEO w dzisiejszych czasach to jedna z najważniejszych kwestii przy tworzeniu sklepów i stron.

Jak najbardziej. Zawsze służymy pomocą w wyborze odpowiedniej domeny oraz hostingu.

Tak. Badania Gemius pokazują, że w dzisiejszych czasach więcej osób przegląda strony na telefonie niż komputerze. Tworzenie stron responsywnych to obowiązek każdego Web Developera.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy