O nas

Zawsze stajemy na głowie, aby zadowolić każdego klienta, lecz ciężko przekonać Ciebie do nas samymi słowami. To trochę tak jak z opisem smaku swojej ulubionej potrawy – aby go poczuć, nie wystarczy wysłuchać o jej walorach kulinarnych. Aby naprawdę doświadczyć kunsztu smaku trzeba ją samemu spróbować. Dlatego zamów u nas usługę, a przekonasz się, że nie rzucamy słów na wiatr. Za jedyne 1000 zł jesteśmy w stanie postawić stronę internetową typu wizytówka idealnie dopasowaną do Twojej firmy. Wyślij do nas formularz lub zadzwoń. Poświęć swoje 30 minut na omówienie szczegółów, a zyskasz mnóstwo klientów. Nie żartujemy!  Na samym dole strony znajduje się formularz – przejdź do niego i umów się z nami na spotkanie już teraz!

Kacper Stelmach lider zespołu Vertesel

Lider zespołu

Kacper Stelmach

Mam 22 lata, a od dwóch lat tworzę strony, sklepy internetowe i projekty graficzne. Projektowanie stron, sklepów internetowych i identyfikacji wizualnych to moja pasja. Zawsze doskonalę każdy element. Przykładam również wielką wagę do szczegółów, ponieważ dla mnie to właśnie w nich tkwi piękno. Jestem perfekcjonistą, choć nie lubię się tak nazywać. Kojarzy mi się to często z prokrastynacją oraz z ciągłym niedokańczaniem podejmowanych się zadań. Wolę określenie profesjonalista. Właśnie ono idealnie oddaje charakterystykę mojej pracy. Sumienny, zorganizowany, zdyscyplinowany i finalizujący każde zlecenie lub usługę. 

Zawsze pozwalam klientowi decydować o finalnym efekcie pracy. Uważam, że powinien mieć duży wpływ na wygląd swojej witryny, ponieważ to właśnie ona jest jego reklamą w sieci i zapewni mu mnóstwo klientów przez wiele lat. Jestem też osobą kreatywną, dzięki czemu bez trudu dopasowywuję projekt do wymagań. Zawsze doradzam klientom w kwestiach technicznych i wizualnych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kreatywność

Jesteśmy młodym zespołem projektantów, co przekłada się w dużym stopniu na kreatywność. Jedyne co nas ogranicza w projektach to czas klienta i moja wyobraźnia.

Otwarty umysł

Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje projektów. Zawsze sumiennie słuchamy i wspólnie analizujemy wszystkie informacje o projekcie podane przez klienta.

Efektywność

Stronę internetową typu wizytówka potrafimy zaprojektować już w jeden dzień! Od momentu wysłania niezbędnych informacji do finalnego projektu mija 24h. Przekonaj się sam!

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy