Projektowanie sklepów internetowych

Sprzedajesz produkty fizyczne lub wirtualne i potrzebujesz sklepu internetowego? Chcesz zwiększyć sprzedaż swojego asortymentu?
Skontaktuj się z nami już teraz i umówmy się na spotkanie!

Responsywne, przyjazne dla użytkownika i bezpieczne

Intuicyjne sklepy internetowe

Wielu klientów nie widzi korzyści płynących ze sklepu internetowego. Wolą sprzedawać produkty lokalnie. Boją się zainwestować pieniądze w coś, co przyniesie im ogromne korzyści za parę tygodni, miesięcy lub lat. W XXI w. znacząco rozwinął się rynek e-commerce, którego przykładem może być Allegro. Dziesięć lat temu ta platforma była zbudowana z paru zakładek, paruset sprzedawców (w tym głównie największe sklepy oraz nieliczne jednostki). Dzisiaj jest jedną z najlepiej zarabiających platform na polskim rynku (jak nie najlepiej). Myślisz, że gdzie ludzie wystawiają swoje produkty? Albo tworzą własny sklep albo sprzedają na allegro. Niektórzy łączą obie funkcjonalności, co jest chyba najlepszą z opcji. Będąc właścicielem sklepu internetowego posiadasz większe możliwości i korzyści ze sprzedaży produktów niż będąc klientem Allegro. Dajemy Ci możliwość i wsparcie w rozwoju Twojego sklepu w internecie!

Zawsze projektujemy sklepy internetowe tak, aby klient wchodząc na niego wiedział po co przyszedł i aby jak najkrótszą droga dzieliła go do zakupu produktu. Skupiamy się więc na konwersji, efektywności i funkcjonalności sklepu. Dzięki przejrzystemu interfejsowi sklep jest czytelny i jednocześnie profesjonalny. Umożliwiamy również ewentualne zmiany lub konfigurowanie produktów samodzielnie dzięki systemowi, w którym tworzone są sklepy internetowe. Chcesz zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług? Umów się telefonicznie na wizytę z nami lub poprzez formularz kontaktowy i rozwiń swój sklep w internecie!

Dla lepszego poznania Państwa potrzeb prosimy o wypełnienie krótkiego briefu

Krok po kroku

Proces tworzenia sklepu internetowego

1. Omówienie projektu

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub spotykamy na żywo w celu dokładnego zrozumienia potrzeb klienta, celów oraz uwag związanych z projektem strony internetowej

2. Analiza i plan pracy

Po rozmowie z klientem uzyskane informacje porządkujemy
i na ich podstawie tworzymy plan pracy używając do tego najnowszej technologii

3. Projekt oraz wygląd - UX/UI Design

Powodzenie projektu zależy w głównej mierze od prawidłowego układu strony. Na tym etapie tworzymy odpowiednią strukturę informacyjną oraz projekt graficzny dostosowany do potrzeb klienta

4. Programowanie

Programowanie, czyli część techniczna strony internetowej. Stworzony model i struktura graficzna na tym etapie jest przekształcana na kod, który jest odtwarzany na dedykowanym serwerze.

5. Synchronizacja systemów ze sklepem internetowym

Na tym etapie synchronizujemy systemy logistyki, dostawy oraz płatności do sklepu internetowego w celu zwiększenia jego funkcjonalności.

6. Oddanie projektu

Po licznych testach oraz poprawkach projekt jest gotowy do użycia komercyjnego.

Przykłady realizacji

out-door-tv screen capture website design
Out-Door TV
ajpa screen capture website design
AJPA

skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy